м. Одеса, вул. Комітетська, 14 А +38(050) 235-01-01

Обігрів робочого місця за допомогою нагрівальної плівки RexVa

Забезпеч собі комфортні умови для робочого місця. Не мерзни!

Ви орендуєте одне приміщення або частину цеху на заводі? Вашим співробітникам холодно, знижується продуктивність роботи?

Як обігріти робоче місце!

Зональний обігрів нагрівальною плівкою RexVa - це хороший вихід із ситуації. Коли немає можливості обігріти весь об'єм приміщення, в якому працюють люди, застосовується зональний обігрів робочого місця. Використання в такому випадку тепловентиляторів і масляних обігрівачів не дасть бажаного еффекту.

Це може бути робочий стіл із підігрівом, або підігрів підлоги в зоні постійного переміщення співробітника.  Завдяки тому, що тепло від плівкового нагрівача розповсюджується в інфрачервоному спектрі, розташування нагрівальної плівки може бути різноманітним.

Основні варіанти розміщення нагрівальноі плівки RexVa:

Такий вид обігріву може використовуватися в цехах, в офісах, на торгових точках.

Якщо перед Вами постало питання, чим обігріти робоче місце, то застосування системи опалення на основі інфрачервоної нагрівальної плівки дозволить обігріти потрібний простір, не переплачуючи за електроенергію, адже Вам не потрібно опалювати всю площу приміщень.

Купити нагрівальну інфрачервону плівку для обігріву робочого місця Ви завжди можете в нашому магазині. Зверніться за консультацією до наших спеціалістів +38(050) 235-01-01