м. Одеса, вул. Комітетська, 14 А +38(050) 235-01-01

Запитання і відповіді

Що таке інфрачервоне випромінювання?

Інфрачервоне випромінювання - це променисте тепло. Будь-який нагрітий предмет є джерелом інфрачервоного випромінювання. НАйвідоміший з таких предметів - Сонце. Саме завдяки цьому природному виду передачі тепла стало можливим життя на Землі.

Чи безпечне інфрачервоне випромінювання?

Інфрачервоне випромінювання часто плутають із ультрафіолетовим, рентгенівським і мікрохвильовим випромінюванням - але це абсолютно різні типи променів. Карбонова паста, яка виконує роль нагрівача в плівці RexVa, як і тіло людини, випромінює тепло у вигляді інфрачервоних променів з довжиною хвилі від 6 до 20 мКм, а отже сприймається організмом як «живе тепло».

Інфрачервона нагрівальна плівка RexVa:

  • благотворно впливає на здоров'я людини, домашніх тварин та кімнатні рослини;
  • не призводить до висушування повітря в приміщенні, відсутній запах і шум (сертифікат МОЗ);
  • насичує повітря негативно зарядженими іонами;
  • має вкрай мале електромагнітне поле.

Як здійснюється доставка і скільки це коштує?

При покупці інфрачервоної плівки і комплектуючих на суму понад 1000 грн, доставка безкоштовна і за замовчуванням здійснюється службою доставки Нова Пошта.

Як я можу оплатити замовлення?

Будь-яке замовлення Ви можете оплатити як готівкою під час отримання товару, так і безготівково на розрахунковий або картковий рахунок.

Яка будова інфрачервоної плівки?

Інфрачервоний плівковий обігрівач Rexva виготовлений із спеціального вологонепроникного і термостійкого полімера з підвищеними електроізоляційними властивостями, карбонової пасти і високоякісних токопровідних матеріалів (мідь, срібло). Запатентована карбонова паста, що виконує роль нагрівача в плівці RexVa PTC, здатна знижувати свою потужність при перевищуванні робочих температур, тим самим виключаючи зональний перегрів.

Що краще - нагрівальний мат чи інфрачервона плівка?

Нагрівальна плівка, як і нагрівальний кабель, створені для різних умов монтажу. Мати і кабелі монтуються в стяжку і плиточний клей, а нагрівальна плівка ідеальна для монтажу під «рулонну», «щитову» і «плаваючу» підлогу, таку як лінолеум, ламінат, щитовий паркет і натяжна підлога.

Наприклад: нагрівальний мат створено для монтажу в шар плиточного клею. Він не створює ефект теплової зебри як нагрівальний кабель, і не заважає зчеплюванню плиточного клею і стяжки, на відміну від нагрівальної плівки. У свою чергу при монтажі під ламінат, нагрівальні кабелі і мати накриваються шаром підложки (теплоізоляції), що заважає прогріву фінішного покриття підлоги, а плівка монтується над підложкою нагріває лише фінішне покриття підлоги.

Як вирахувати необхідну кількість плівки на приміщення?

Під час розрахунку площі нагріву, необхідно розуміти кінцеву мету встановлення нагрівача, основний обігрів чи комфорт.

У випадку використання інфрачервоної плівки в якості основного обігріву, ми рекомендуємо максимальне покриття вільної площі підлоги (не менше 70% від загальної квадратури приміщення).

 У випадку організації зон комфортного підігріву необхідно визначити зони найбільш частого перебування людей.

Знаючи правильне розташування меблів у приміщенні, Ви зможете легко вирахувати необхідну кількість плівки.

Якщо Ви сумніваєтеся в своїх розрахунках, ми допоможемо Вам зробити правильний план монтажу інфрачервоної плівки для Вашого приміщення абсолютно БЕЗКОШТОВНО!

Чи буде працювати при перепадах напруги?

При перепадах напруги в мережі від 150 до 300 Вольт, інфракчервона плівка RexVa лише змінить свою потужність. При значних перепадах напруги в електричній мережі частіше виходять з ладу замінні  елементи управління - терморегулятори.

Інфрачервона плівка скільки споживає електроенергії?

У порівнянні із стандартними конвекційними методами обігріву, під час використання інфрачервоної нагрівальної плівки RexVa економія електроенергії може досягати 35%, а при використанні програмованих терморегуляторів, можна доссягти 80% економії, а, значить максимально знизити затрати на обігрів.

Я сам зможу підключити плівку?

Монтаж нагрівальної плівки RexVa досить простий і може бути виконаний не самим кваліфікованим спеціалістом, головне притримуватися правил монтажу інфрачервоної плівки. Інструкцію по монтажу Ви можете знайти у нас на сайті.

Хто ви такі і які гарантії надаєте?

L-Tek (Лідируючі технології) - з 2009 року є офіційним представником Північно-Корейского заводу з виробництва інфрачервоної нагрівальної плівки RexVa. За ці роки нам виказали довіру десятки тисяч клієнтів зі всієї України.

Гарантія на нагрівальну плівку RexVa складає 10 років.

На терморегулятори Terneo – 3 роки.

На терморегулятори Ecoreg – 1 рік.

Що дає терморегулятор?

Терморегулятор дозволяє підтримувати оптимальну температуру підлоги або повітря в приміщенні

За способом керування терморегулятори поділяються на три типи:
Механічні: тумблер увімкнення і поворотне коліщатко.
Цифрові: дисплей для індикації температури і клавіші управління.
Програмовані: встановлення різних температур на протязі дня на весь робочий тиждень. Найбільш енергоефективний тип регулятора, нагрів працює лише в період присутності людей.

Чи потрібно стелити поліетилен між плівкою і ламінатом?

Певних вимог від виробника нагрівальної плівки RexVa по укладці поліетилена зверху плівки немає. Але деякі виробники ламінату рекомендують накривати поліетиленом стяжку до укладки підложки. Це дозволяє виключити потрапляння вологи зі стяжки в підложку і, відповідно, ламінат.

Якщо плівка RexVa PTC саморегульована, то терморегулятор уже не потрібен?

Ефект саморегуляції, тобто зменшення потужності при підвищенні температур, починає проявлятися при температурах 60°С і вище, і виконує роль захисту від локального перегріву у віддалених від датчика температури зонах.

Комфортна температура підлоги: 25 – 28°С, а при цих температурах плівка має стандартну потужність 150 Вт/м². Встановлення регулятора дасть змогу підтримувати комфортну для Вас температуру і скоротити середню витрату електроенергії до 30 – 70 Вт/ м².

Чим відрізняються нагрівальні плівки крім ціни?

Не всі нагрівальні плівки надійні і довговічні. Але як визначити якісну плівку?
1. При увімкненні плівка практично не повинна збільшуватися у розмірах і, ні в якому випадку, не повинна йти хвилями чи деформуватися. У RexVa і небагатьох інших професійних виробників термічна деформація близька до нуля.
2. Токопровідна смуга повинна бути виконана із електротехнічної міді без видимих пошкоджень, мати однорідний і насичений характерний мідний відтінок. Ширина смуги має бути не менша 15 мм (чим ширша смуга - тим кращі її струмопровідні властивості - тим більшої довжини може бути одна відрізна смуга нагрівальної плівки).
3. Срібна смуга має бути: срібно-білого кольору, чітко наведена і на 1,5 - 2 мм виходити за межі мідної смуги, покриваючи її без пробілів і просвічувань. Опір на відстані біля 1 см між щупами тестера має бути не більшим за 1 Ом (чим менший опір – тим більше в складі чистого срібла – тим більша довговічність контакту, а, відповідно, і нагрівача). Вміст чистого срібла в контактній пасті RexVa: 73%.

4. З'єднання між мідною і срібною смугами.
Існує два типи з'єднання мідної і срібної смуг - "сухий" і "мокрий".
"Мокрий" - мідна смуга склеєна зі срібною (або напряму із вуглеводними нагрівачами) спеціальним струмопровідним клеєм. Основним мінусом даної технології є недовговічність. Внаслідок постійного нагріву і охолодження клеєва суміш вкривається мікротріщинами і поступово втрачає свої струмопровідні властивості, призводить до плавного зниження потужності і повного виходу з ладц нагрівача.
"Сухий" - найбільш надійний тип контакту. Під високим тиском і температурою два контакти спресовуються "на суху". Цей метод забезпечує мінімальну товщину повітряного прошарку і можливість застосування в процесі монтажу як клемної контактної пари, так і методу пайки контактів. Компанія RexVa гордиться своїм запатентованим методом виготовлення контактної групи і гарантує практично безлімітний ресурс її роботи.
5. Карбонова паста – в 2015 році RexVa запатентувала пасту, яка здатна знижувати свою потужність при високих температурах. Багато хто з виробників намагалися повторити дану технологію, але, як показали порівняльні випробування в 2018 році, по таких показниках, як багаторазове повернення до номінальної потужності і відсутність пускових токів, вони далекі від мети.

Кліпса чи пайка, як правильно підключати плівку?

Найбільш надійним і довговічним підключенням є пайка, але вона займає більше часу і потребує певного досвіду і навиків. Наші спеціалісти в процесі монтажу використовують лише пайку.
Підключення за допомогою контактних кліпс значно простіше і полягає в одяганні кліпси на плівку в зоні мідної шини та опресовування до повного пробивання шипами кліпси мідної смуги.
Розташовувати кліпсу в проміжку між срібною пастою і мідною шиною не рекомендується, оскільки тягне за собою утворення повітряного проміжку між нагрівачем і мідною шиною, що може призвести до виходу з ладу найближчих до кліпс нагрівальних смуг.

Суцільна чи смугаств, яку плівку обрати?

Нагрів плівки відбувається за рахунок перетікання електричного струму через карбонову (вуглеродну) пасту. Для забезпечення рівномірного розігріву плівкового нагрівача товщина шару вуглецю і кількість струму, що перетікає, мають бути однаковими. Це спостерігається лише в «смугастій» плівці, де напрямок перетікання струму обмежено шириною смуги і направлено від однієї струмопровідної шини до іншої. В плівках суцільного типу нанесення рівномірного шару пасти ускладнено великим різміром полотна і рух струмів відбувається не лише перпендикулярно струмопровідним шинам, але і по діагоналях, за рахунок чого максимальна щільність струму спостерігається в центрі відрізу нагрівальної плівки. Як показали спостереження, в плівках суцільного типу, центральна «овальна» зона зазвичай розігрівається на 8 - 12°С більше, ніж її краї.