м. Одеса, вул. Комітетська, 14 А +38(050) 235-01-01

Плівкова тепла підлога під ламінат

Оптимальна система підігріву подібного покриття

Плівкова тепла підлога під ламінат - що використовувати сьогодні?

Одним із найбільш розповсюджених способів використання інфрачервоної нагрівальної плівки RexVa - це облаштування системи «Тепла підлога під ламінат», в якій нагрівач (плівка) монтується між ламінатом і теплоізолюючою підложкою.

Також плівкова тепла підлога RexVa PTC може укладатися без застосування стяжки або плиточного клею безпосередньо під підлогові покриття: 

При такому способі рівень підлоги піднімається всього лише на 0,338 мм, тобто практично непомітно.

За рахунок того, що нагрів поверхні підлоги відбувається без прогріву масивної стяжки і перекриття, вдається достигнути максимального ККД системи!

Одна із багатьох переваг плівкової теплої підлоги - її легко змонтувати власними руками. Достатньо придбати додаткові матеріали для монтажу, а все інше уже справа декількох годин.

Під час монтажу інфрачервоної теплої підлоги під ламінат, паркетну дошку і ковролін, фінішне підлогове покриття необхідно укладати на поліетиленову плівку, яка забезпечить захист термоплівки від пошкоджень і потрапляння вологи.
Встановлення терморегулятора обов'язкове!

Якщо у Вас немає бажання виконувати монтаж плівкової теплої підлоги своїми руками, то наші спеціалісти професійно зроблять це за Вас.